دوشنبه 10 مهر 1402
اداره کل امور عشایر استان فارس

بیانیه حریم خصوصی

 

بیانیه حریم خصوصی

 

 

تارنمای اینترنتی اداره کل امور عشایر استان فارس به امکان ثبت و پیگیری درخواست ها و شکایات شما متقاضیان گرامی از طریق منوی "تماس با ما" برخوردار می باشد. در این منو شما میتوانید با بخش های مختلف سازمان به صورت تمام وقت، ارتباط برقرار نمایید.

اطلاعات خصوصی تکمیل کنندگان فرم‌های الکترونیکی، دراختیار عموم قرار نمی‌گیرد.

تارنمای اینترنتی اداره کل امور عشایر استان فارس نسبت به حفظ حریم خصوصی شما و همچنین گسترش تکنولوژی خود به‌گونه‌ای که تجربه آنلاین امن و قدرتمندتری را برای شما فراهم کند، متعهد است. این بیانه حریم خصوصی در تارنمای اینترنتی اداره کل امور عشایر استان فارس به کار گرفته می‌شود و فرایند جمع‌آوری و استفاده از داده‌ها را کنترل می‌کند.

 

جمع‌آوری اطلاعات شخصی شما

اداره کل امور عشایر استان فارس اطلاعات هویتی و شخصی مانند آدرس ایمیل، نام و شماره های تلفن یا آدرس منزل و محل کار شما را که در فرم های الکترونیکی این تارنما ثبت می نمایید گردآوری می‌کند و هیچگونه افشای اطلاعات از طریق این سازمان  و ارتباطات آنلاین خصوصی شما رصد نمی شود.

 

استفاده از اطلاعات شخصی شما

اداره کل امور عشایر استان فارس اطلاعات شخصی شما را جمع‌آوری و استفاده می‌کند تا بتواند پایگاه اینترنتی اداره کل امور عشایر استان فارس را اجرا کرده و خدماتی که شما درخواست کرده‌اید را ارائه دهد. اداره کل امور عشایر استان فارس همچنین اطلاعات هویتی و شخصی شما را به منظور مطلع کردن شما نسبت به سایر محصولات و خدمات در دسترس در اداره کل امور عشایر استان فارس استفاده می‌کند.

اداره کل امور عشایر استان فارس فهرست مشتریانش را به اشخاص ثالث نمی‌فروشد و اجاره نمی‌دهد.

اداره کل امور عشایر استان فارس اطلاعات شخصی حساس (مانند نژاد، دین، جهت‌گیری سیاسی) را بدون اجازه صریح شما استفاده و افشا نمی‌کند.

 

استفاده از کوکی‌ها

پایگاه اینترنتی اداره کل امور عشایر استان فارس از کوکی‌ها به منظور کمک کردن به شما در راستای شخصی‌سازی تجربه آنلاین‌تان استفاده می‌کند. یک کوکی یک فایل متنی است که توسط سرور وب‌سایت بر روی هارد دیسک شما قرار داده می‌شود. کوکی‌ها نمی‌توانند به منظور اجرای برنامه‌ها یا ارائه ویروس‌ها به رایانه شما مورد استفاده قرار گیرند. کوکی‌ها مشخصا متعلق به شما هستند و تنها توسط یک وب سرور در دامنه‌ای که کوکی را به شما نسبت داده، قابل خواندن است.

یکی از مقاصد اصلی کوکی‌ها فراهم‌کردن تسهیلاتی به منظور صرفه‌جویی در زمان شماست. هدف یک کوکی این است که به وب سرور می‌گوید که شما به صفحه خاصی بازگشته‌اید.

شما توانایی پذیرش یا رد کوکی‌ها را دارید. بسیاری از مرورگرها به طور خودکار کوکی‌ها را قبول می‌کنند.

 

امنیت اطلاعات شخصی شما

اداره کل امور عشایر استان فارس اطلاعات شخصی شما را از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تایید نشده، حفاظت می‌کند. اداره کل امور عشایر استان فارس اطلاعات شخصی و هویتی‌ای که شما بر روی سرورهای رایانه فراهم کرده‌اید، به شکل کنترل‌شده، امن و حفاظت‌شده، از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تایید نشده محافظت می‌کند .

 

تغییرات دراین بیانیه

اداره کل امور عشایر استان فارس ممکن است این بیانه حریم خصوصی را به منظور بازتاب بازخورد ‌های مراجعه کنندگان به‌روزرسانی کند.

طراحی و اجرا توسط مهندسین آژمان
Top