سه شنبه 1 مهر 1399
اداره کل امور عشایر استان فارس

پرسش و پاسخ

نام و نام خانوادگی:

تلفن همراه:

آدرس ایمیل:

پرسش:

کد امنیتی:

ورود کد امنیتی:


مهدي علمدارلو
۱۳۹۹/۰۲/۱۸ - ۱۰:۱۰:۴۷

پرسش: سلام و عرض ادب

اينجانب از ايل قشقايي هستم سيزده سال هست كه در عشاير در چادر تدريس وزندگي مي كنم .براي دريافت دفترچه عضويت عشاير چه كار بايد كنم؟

پاسخ: با سلام و احترام

با عرض تاسف و با توجه به بخشنامه دستورالعمل صدور دفترچه های عشایری، دفترچه عشایری به کارمندان دولت تعلق نمی گیرد.

زیور آز
۱۳۹۹/۰۲/۱۵ - ۱۹:۱۴:۰۶

پرسش: سلام . من زنی ۵۰ ساله هستم و سرپرست خانواده هستم . با ۳ فرزند در خانه و میخواستم بدونم وام به من تعلق میگیرد برای خرید ۵۰ عدد گوسفند ؟؟ با تشکر

پاسخ: سلام.

در صورت داشتن دفترچه عشایری و دفترچه دامپزشکی با مراجعه به امور عشایر شهرستان محل زندگی اقدام به ثبت نام جهت اخذ تسهیلات نمائید.

علی همت حیدرپور
۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۰۹:۳۰:۰۶

پرسش: باعرض سلام و احترام

اینجانب عشایر استان بوشهر هستم و۵ سال است در حوضه فارس اسکان دارم....چگونه دفترچه ارزاقم را از بوشهر به فارس انتقال دهم....نه بوشهر عضویت مرا پس میدهد و نه فارس(قائمیه)مرا به عضویت میپذیرد و من از تمامی خدمات دفترچه ای عشایری محروم هستم کلا..

پاسخ: با سلام.

ضمن درخواست به یکی از تعاونی های عشایری حوزه عشایری استان فارس،درخواست شما توسط کارشناسان اداره کل بررسی و در صورت داشتن شرایط عشایری مکاتبات با استان بوشهر جهت انتقال سهام صورت می پذیرد.

صادق کاظم زاده
۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۲:۱۵:۰۶

پرسش: سلام‌بنده ساکن دشت لهباز هستم الان ک هوا گرم شده گوسفندان ما به شدت به منابع طبیعی آسیب میزند و همچنین حشراتی نظیر سیسپو و پله هم گوسفندان را از پای درآوردند خواهشمند تمهیداتی جهت کوچ عشایر در موعد مقرر بیندیشید.

پاسخ: با سلام

هر ساله این اداره کل با هماهنگی اداره کل منابع طبیعی استان اقدام به اعلام تاریخ کوچ عشایر به صورت سنتی و ماشینی می نماید لذا در صورتی که اطلاعیه مورد نظر بدست شما نرسیده می توانید به نزدیکترین اداره امور عشایر شهرستان محل زندگی و یا اداره کل امور عشایر استان مراجعه و یا تماس حاصل نمائید و تاریخ مذکور را دریافت نمائید. همچنین این اداره کل در تاریخ های مذکور با تشکیل تیم های همراهی و مراقبت اقدام به مدیریت کوچ عشایر عزیز در طول مسیر کوچ می نماید.

طراحی و اجرا توسط مهندسین آژمان
Top