چهارشنبه 30 خرداد 1403
اداره کل امور عشایر استان فارس

انتشار راهبرد مشارکت

 

انتشار راهبرد مشارکت اداره کل امور عشایر استان فارس

 

این اداره کل کلیه مقررات صادره خود را اعم از طرح ها، آیین نامه­ ها، دستورالعمل­‌ها و ضوابط اجرایی خود را پیش از ابلاغ به مدت 2 هفته از طریق درگاه الکترونیک خود در معرض نقد عموم قرار داده و پس از دریافت نظرات و انتقادات سازنده مردمی، نسبت به اصلاح و سپس ابلاغ اقدام می­‌نماید.

1- کلیه شهروندان می‌توانند انتقادات و پیشنهادات و شکایات خود را از طریق سامانه‌ منوی  "تماس با ما"  که تحت همین عنوان در تارنمای اداره کل امور عشایر استان فارس قرار داده ‌شده است، ارسال و کد رهگیری دریافت نمایند. موضوعات واصله به‌صورت مکانیزه به واحدهای تخصصی ذیربط ارسال و پاسخ در سامانه درج می‌شود. شهروندان می‌توانند با استفاده از کد رهگیری پاسخ خود را دریافت نمایند.

2- شهروندان می‌توانند از طریق منوی  "تماس با ما"  که تحت همین عنوان در تارنمای اداره کل امور عشایر استان فارس قرار داده‌شده است، درخواستهای خود را طی رایانامه مطرح نمایند. درخواست‌های واصله به‌صورت مکانیزه به واحدهای تخصصی ذیربط ارسال و پاسخ در سامانه درج می‌شود. شهروندان می‌توانند با استفاده از کد رهگیری پاسخ خود را دریافت نمایند.

3- شهروندان می‌توانند از طریق منوی "نظر سنجی" که تحت همین عنوان در تارنمای اداره کل امور عشایر استان فارس قرار داده‌ شده است نظرات خود را به  اداره ارسال نمایند.

طراحی و اجرا توسط مهندسین آژمان
Top