چهارشنبه 9 خرداد 1403
اداره کل امور عشایر استان فارس

بیانیه توافق سطح خدمات

 

بیانیه توافق سطح خدمت تارنمای اداره کل امور عشایر استان فارس

 

 

مراجعین محترم؛

بدین وسیله توافق نامه سطح خدمات تارنمای اداره کل امور عشایر استان فارس به آگاهی می رسد:

1- این تارنما در صورت برقرار بودن زیرساخت های لازم مخابراتی به صورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی می باشد. در صورت بروز هر گونه اشکال و نقض فنی به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد شد.

2- تارنمای اداره کل امور عشایر استان فارس امکان ثبت و پیگیری انتقادات و پیشنهادات و شکایات شما متقاضیان گرامی را از طریق منوی  "تماس با ما" فراهم نموده است. شما می‏توانید به صورت تمام وقت تماس برقرار نمایید.

3- تارنمای اداره کل امور عشایر استان فارس تمامی شماره تماس با مسئولین را برای شما متقاضیان گرامی را از طریق منوی اصلی بالای سایت "مدیریت> لیست مدیران ستادی و شهرستانی" فراهم نموده است. شما می‏توانید به صورت تمام وقت تماس برقرار نمایید.

4- تارنمای اداره کل امور عشایر استان فارس امکان ارسال پیام الکترونیکی به مدیر کل، معاونین و مسئولین را برای شما متقاضیان گرامی را از طریق منوی اصلی بالای سایت  "تماس با ما"  فراهم نموده است. شما می‏توانید به صورت تمام وقت پیام ارسال نمایید.

5- تارنمای اداره کل امور عشایر استان فارس امکان تجمیع خدمات سازمان امور عشایر ایران را برای شما متقاضیان گرامی را از طریق منوی اصلی بالای سایت " میز خدمت الکترونیکی" فراهم نموده است. شما می‏توانید به صورت تمام وقت دریافت خدمت نمایید.

6- به محض دریافت درخواست عشایر، سعی می گردد در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضی اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد.

7- استفاده شما از خدمات اداره کل امور عشایر استان فارس مستلزم پذیرفتن مفاد این توافق نامه و رعایت قوانین و شرایط میباشد.

8- اطلاعات خصوصی که از این طریق وصول می‏گردد، دراختیارعموم قرارنمی‌گیرد.

طراحی و اجرا توسط مهندسین آژمان
Top