چهارشنبه 10 خرداد 1402
اداره کل امور عشایر استان فارس

خدمت به عشایر، خدمت به اقتصاد و توسعه مردم کشور است.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان داراب با تاکید بر اینکه عشایر جمعیتی تولید کننده هستند افزود: خدمت به عشایر، خدمت به اقتصاد و توسعه مردم سراسر کشور است.

اصغرفرودی در جلسه شورای عشایری داراب بیان داشت : با توجه به تغییر و نحوه زندگی عشایر نگهداری دام با مشکلات زیست محیطی به همراه است و نیاز مجتمع دامداری از جمله نیازهای عشایراین منطقه می باشد.

وی تصریح کرد: ساخت مجتمع دامداری شاهد افزایش تولید درآمد و اشتغال پایدار در مناطق عشایری خواهیم بودوبا استقبال عشایرو تلاش مسئولین امیدواریم در این طرح پیشرفت خوبی داشته و کمک شایانی به عشایر مولد شهرستان داراب باشد. 

فرماندار شهرستان داراب گفت: ساختن مدرسه از جمله کارهایی است که رضایت خداوند متعال را در پی دارد، و درصدد آن هستیم که با کمک اداره نوسازی و با همیاری خیرین نیک اندیش و اعتبارات شهرستان مدرسه عشایری را، احداث نماییم تا جوانان عشایر بتوانند از این نعمت برخوردار و به مدارج بالاتری دست یابند.

وی اظهار داشت: عشایر در تمام برهه ها همواره پشتیبان کشور بوده آمد از این روحق عشایر است که از تمام خدمات بهره مند شوند در این راستا از ادارات متولی خواست تا پیگیر برق رسانی به عشایر علی آباد شوند تا آنان نیز از خدمات دولت استفاده کنند.

  • خدمت به عشایر،خدمت به اقتصاد و توسعه مردم کشور است
طراحی و اجرا توسط مهندسین آژمان
Top