چهارشنبه 9 خرداد 1403
اداره کل امور عشایر استان فارس

اهدای زمین مسکونی رایگان به خانواده توانخواه عشایری

در راستای بازدید های میدانی مسئولین اداره کل امور عشایر فارس، و سپاه عشایر استان و طی پیگیری های صورت گرفته واحد توانخواهان اداره کل امور عشایر فارس از وضعیت و خدمات ارائه شده به توانخواهان عشایری، مسائل و مشکلات خانواده شهید داراب جرکانی از عشایر بخش ارژن، احصاء گردید و باتوجه به اینکه خانواده معزز شهید جرکانی دارای ۵ معلول توانخواه میباشد، طبق رایزنی های اداره کل امور عشایر فارس با اداره کل بهزیستی فارس و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، یک قطعه زمین مسکونی از طرح ملی مسکن در روستای سجادیه منطقه اسکان یافته عشایری گیاهزار دشت ارژن به ایشان اهدا و بازدید و کلنگ زنی احداث آن نیز با حضور مسئولین صورت پذیرفت. 

دکتر کریمی مدیرکل امور عشایر فارس در این مراسم گفت خانواده شهدا نور چشم ملت ایران بوده و وظیفه همه مسئولان و خدمت گزاران نظام مقدس جمهوری ارج نهادن و ارائه خدمات به این عزیزان است. 

وی در ادامه افزود باتوجه به پیگیری های صورت گرفته واحد توانخواهان اداره کل و هماهنگی های صورت گرفته بهزیستی استان قریب ۱۸۰۰ توانخواه عشایری در فارس شناسایی شده که این زمین نیز در راستای طرح های حمایتی اداره کل به خانواده شهید جرکانی اهدا شد. 

دکتر هوشیار مدیرکل بهزیستی استان نیز گفت امیدواریم در راستای وظایف سازمانی و ارج نهادن به خانواده معزز شهدا و توانخواهان عشایری، امورات مرتبط با جامعه عشایر استان به بهترین نحو و بصورت ویژه خدمات رسانی صورت پذیرد. 

سرهنگ شکوهی فرمانده سپاه عشایر فارس در ادامه این برنامه افزود کلنگ زنی این زمین، نتیجه یه کار جهادی مسئولانی است که وظیفه سازمانی خود را به نحو احسن به سرانجام رساندند. 

در انتهای این مراسم رنجبر بخشدار ارژن  گفت تلاش میکنیم در اسرع وقت کار ساخت و ساز این قطعه زمین آغاز گردد. 

طراحی و اجرا توسط مهندسین آژمان
Top