چهارشنبه 9 خرداد 1403
اداره کل امور عشایر استان فارس

کریمی مدیرکل: در ایام ا... دهه فجر 16 پروژه بزرگ عشایری، منجمله 3 پروژه شاخص به بهره برداری میرسد

کریمی مدیرکل امور عشایر فارس:
 در ایام ا... دهه فجر 16 پروژه بزرگ عشایری، منجمله 3 پروژه شاخص به بهره برداری میرسد
کریمی مدیرکل امور عشایر فارس گفت: بر اساس دستورالعمل کارگروه روستایی و عشایری بزرگداشت ایام ا... دهه فجر انقلاب اسلامی باید در این فرصت مناسب دستاوردهای خود را در ارائه خدمات به مردم، اطلاع رسانی نموده و بر همین اساس جوامع هدف خدمتگزاری را در جریان تمامی طرح هایی که در جهت رفاه حال آنها صورت پذیرفته قرار دهیم.
مدیرکل امور عشایر فارس در ادامه افزود این اداره کل در ایام ا... دهه فجر برنامه های بسیاری را در دستور کار خود قرار داده است که مهمترین آنها افتتاح و بهره برداری از 16 پروژه بزرگ عشایری منجمله 3 پروژه شاخص با اعتباری بالغ بر 19میلیارد تومان جهت استفاده 1065خانوار عشایری می باشد و همچنین سرکشی از خانواده های شهدا، گلباران و غبارروبی قبور مطهر شهدا و حضور یکپارچه عشایر استان در راهپیمایی 22 بهمن از دیگر برنامه های این اداره کل می باشد.
کریمی ضمن اشاره به برنامه ریزی های صورت گرفته در راستای بهره مندی عشایر از پروژه های عمرانی مصوب در سریعترین زمان ممکن گفت: از میان 16 پروژه بزرگ یاد شده 3 پروژه خط انتقال برق و تجهیز چاه دورگ دهنو در شهرستان رستم، احداث 15 کیلومتر خط انتقال آب شرب به منطقه عشایر دهویه شهرستان فیروزآباد و احداث مخزن ذخیره آب شرب 300 متر مکعبي جهت تامین آب شرب کانون اسکان ایل سالار فراشبند با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد تومان و تعداد 440 خانوار بهره مند، بعنوان پروژه های شاخص عشایری و الباقی پروژه ها با اعتباری بالغ بر 9 میلیارد تومان و تعداد 625 خانوار عشایری بهره مند، افتتاح خواهند شد.

طراحی و اجرا توسط مهندسین آژمان
Top